Parim vedelik betooni lahustamiseks

Parim vedelik betooni lahustamiseks on kindlasti BETOFF vedelik. Miks me nii arvame? Oleme BETOFFi vedelikke tootnud ja müünud ​​juba 7 aastat ning iga aastaga ujutame oma uuendusliku vedelikuga üle üha rohkem Euroopa piirkondi. Tänapäeval müüakse meie vedelikku Saksamaal, Austrias, Prantsusmaal, Taanis, Kreekas, Norras, Rootsis ja kõikjal, kus kuivanud, tuleb kõva betoon eemaldada.

Parim vedelik betooni lahustamiseks. Eemaldage betoon ehitusmasinatelt

Kui soovite kuivanud betooni ehitusmasinast eemaldada, võite kindlasti kasutada mõnda meie preparaati. Meie uuenduslik preparaat BETOFF-BIO on uuenduslik retsept, mis põhineb looduslikel toorainetel. Ainsa vedelikuna turul on BETOFF-BIO võimeline lahustama betooniplekke värvitud, plastikust, kummist ja isegi tsingitud pindadel. Piisab, kui kanda vedelik betooniga määrdunud kohale, oodata umbes 20 minutit ja seejärel pesta kõik rohke veega.

Parim vedelik betooni lahustamiseks. Kuidas eemaldada betooni tsemendisegistist?

Kui soovite betoonisegistist betooni eemaldada, soovitame selleks ülesandeks kasutada BETOFF kontsentraati (ilma lisandita X ja ilma BIOta). See uskumatult võimas ja kiire toimega kontsentraat suudab tungida läbi betooni. Tänu sellele omadusele laguneb ka kõige vanem betoonmustus. Tavaliselt ei kesta kogu betoonisegisti puhastusprotsess rohkem kui 30 minutit. Parim vedelik betooni lahustamiseks. Kas BETOFF eemaldab ka betooni klaasilt? Kliendid helistavad meile sageli küsimusega, kas BETOFF suudab lahustada klaasil oleva betooni mustuse? Loomulikult. BETOFF ei ole võimeline kahjustama klaaspindu ja betooni eemaldamine klaasist on väga sile.

Milliseid pindu peaksin betooni eemaldamisel jälgima?

Igal juhul tuleks tsingitud elementidega olla ettevaatlik. Nagu eespool kirjutasin, on BETOFF-BIO tsingitud pindadel ohutu, aga BETOFF kontsentraat mitte. Muud pinnad, millele tähelepanu pöörata, on kumm ja plast. See, kas betoonieemaldaja kahjustab konkreetset pinda või mitte, sõltub suuresti sellest, kui kauaks vedelikku sellel on. Tavaliselt kulub betooni täielikuks lahustumiseks umbes 3 minutit, seejärel tuleb see kõik rohke veega maha pesta ja midagi tavapärast ei tohiks juhtuda.

Parim vedelik betooni lahustamiseks

Parim vedelik betooni lahustamiseks. Kuidas eemaldada betooni kanalisatsioonitorust?

Selle ülesande jaoks peaksite kasutama BETOFF-Fluidi (kontsentraati). See uuenduslik preparaat ei ole võimeline PVC torusid kahjustama. Võite selle julgelt valada igasse tsemendiga ummistunud torusse. Tavaliselt piisab efekti nägemiseks 5 liitri valamisest betoonist ummistunud torusse. Muidugi on mustust, mis tuleb välja valada kuni 20 liitri BETOFF i vedelikuga, kuid need on vähemuses. Palju oleneb ka sellest, kui kaua selline mustus vastu peab. Mida kauem on betoon äravoolutorus, seda raskem on seda eemaldada. Tihti on kliendil valida, kas lõhkuda sein või proovida betooni torust spetsiaalse seguga eemaldada. Kliendid helistavad meile sellise probleemiga väga sageli ning enamasti on selle peamiseks põhjuseks renoveerimist teostanud töödejuhataja laiskus ja lohakus.

Vaata ka meie teisi tooteid:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga