Kodused meetodid tsemendi mustuse eemaldamiseks

Tsemendi mustuse. Kuidas teha kindlaks, kas betoonist sissesõiduteed tuleks sel talvel parandada või asendada?

Tsemendi mustuse. Talvine hooaeg võib kaasa tuua maagilisi lumemaastikke; Külm aga kujutab endast ka ohtu. See kehtib eriti betooni sissesõidutee kohta. Ehkki see on väga vastupidav, võib see teatud aja jooksul jää, vihma, lume, lume ja muda allaneelamise tõttu kahjustada. Jää võib mõne sissesõidutee jaoks olla eriti halastamatu. Pärast talvist tormi sissesõidutee renoveerimise või asendamise otsustamisel peate järgmiste toimingute kindlakstegemiseks ära tundma järgmised märgid.

Tsemendi mustuse. Kahjustuse tunnused:

Betooni sissesõidutee kahjustamise tõsiseks teadmiseks on vaja mõista, kuidas kahjustatud sissesõidutee tegelikult välja näeb. Kõige ilmsem hoiatusmärk on suured või väikesed praod sissesõidutee pinnal. Need praod võivad laieneda ja süveneda, kui olete varem sõiduteel kasutanud lumesulamise kemikaale. Samuti võivad praod süveneda olemasolevatesse pragudesse, mis on tingitud sulanud lumest sissetungivast veest. Kui temperatuur langeb ja vesi jälle külmub, paisub jää, muutes praod veelgi laiemaks. Metallist lumelabidad võivad ka lahtise asfaldi puhastamisel sissesõiduteed kahjustada, kui te pole ettevaatlik.

Teine levinud sissesõidutee puudus, mida tuleb arvestada, on vajunud pinnad või vaheseinad. Kui pinnas pole korralikult ette valmistatud, ei ole betoonil piisavalt tuge ja see on altid vajumisele. Ilma korraliku toeta ja ilma tugeva lume / jää olemasoluta võib isegi tugev betoon mõraneda.

Tsemendi mustuse. Hinnake kahju

Oluline on meeles pidada, et iga juhtum on erinev ja nõuab erinevat lähenemist. Siiski on olemas põhjendus, mille kohaselt tuleks üle 2 tolli suuremad praod või süvendid asendada ja väiksemad puudused tuleks parandada pinna asendamisega. Samuti peate arvestama oma sõidutee vanusega. Vanus võib olla kahjustustele vastuvõtlikkuse määrav tegur ja seda tuleks arvestada mitte ainult talvehooajal tekkinud kahjustuste hindamisel. Noored sissesõiduteed, mis juba lõhenevad, lähevad suure tõenäosusega jätkuvalt lahku, kuna arvati, et need olid valesti paigaldatud ja neid tuleks viivitamatult remondiks kontrollida.

Tsemendi mustuse. Parandada või asendada?

Mis kõige tähtsam, on raske otsustada, kas kõige parem on betooni parandada või asendada. Kuigi on põhilisi märke ja juhiseid, mida järgida, on alati parem saada arvamus usaldusväärsest ja kogenud allikast. Kuigi teatud puudused ja kahjustused võivad väljastpoolt tunduda väikesed, võib probleemide allikas olla suurem, mida pinnal ei märgata. Sõltumata otsusest on teie osalus eriti kasulik ja olete kogu hooaja vältel valmis.

Tsemendi mustuse. Ja kuidas on lood kuivatatud betoonlooridega?

Sissesõidutee muutmise ajal saab värskest betoonist luua betoonloorid. Tsemendiga võib määrduda ka selliseid elemente nagu aknad, garaažiuksed, välisuksed, sissepääsuväravad või nende kõrval seisev auto. Kuivatatud tsementi on raske eemaldada. Betoon kleepub pinnale ja seda on käsitsi väga raske eemaldada. Kuivatatud betooni eemaldamiseks on vaja kemikaale. Selle lahendamiseks tuleks vastav pind teha selleks ette nähtud vedelikuga. Vesinikkloriidhapet ja muid söövitavaid happeid ja aineid sisaldavate vedelikega tuleb olla ettevaatlik. Katsed kuivatatud tsementi mehaaniliselt eemaldada võivad olla valusad.

Igaüks, kes proovib kuivatatud betooni mehaaniliselt eemaldadapeab ootama vastava pinna kriimustusi. Kuivatatud betooni eemaldamisel on problemaatiline ka asjaolu, et värv eemaldatakse betooniga, kuivõrd see on värvitud pinnale settinud. On ütlematagi selge, et turul on selliseid vedelikke nagu BETOFF, mis on värvitud pindadele ohutud. Arvestada tuleb aga kuivanud betooni vanusega. Betooni eemaldaja BETOFF töötab värske betooni peal.

Eemaldage kuivanud betoon ilma pinda kahjustamata. Selle ülesandega toimetulekuks sobib ideaalselt betooni kobestaja BETOFF.

Tsemendi mustuse.
Betoff-BIO-Plus vedel innovatsioon 2021!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga